0232 228 55 33
siltem3535@gmail.com
Ücretsiz Servis - Garantili Temizlik Randevu Al

Halı Yıkama Menderes Koltuk Temizleme

Menderes halı temizleme hizmetimiz devam ediyor. Kirli, lekeli halılarınızın temizliği tam otomatik makinelerle hijyenik bir şekilde yapılmaktadır. Halılarınız ve Menderes koltuk yıkama hizmetlerimiz için bilgi alınız.
menderes halı yıkama hizmeti

Garantili Temizlik Hizmetleri

Menderes'in tüm semtlerine ücretsiz servis avantajıyla halı yıkama, koltuk yıkama ve stor perde temizliği hizmetimiz vardır.

Halılarınız el değmeden kuvvetli leke çıkarıcı deterjanlar ile hijyenik ortamda yıkanmaktadır. Halı yıkama fabrikamız 5000m² alana kurulu olup son sistem teknolojik makineleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Gümüldür, Cumaovası ve Menderes bölgesinde müşterilerimizden toplanan kirli halılar temizlendikten sonra, poşetlenir ve tertemiz olarak müşterilerimize ulaştırılır.

Menderes Telefon: 0232 228 55 33

Koltuk Yıkama Menderes

Koltuk yıkama işlemini sanayi tipi büyük profesyonel makinelerine bırakın. Siltem koltuk temizleme hizmetimizde kullandığımız koltuk yıkama makineleri sanayi tipi profesyonel makinelerdir ve tam hijyenik temizlik sağlamak için, kullandığımız leke çıkarıcı ilaçlar ve deterjan Almanya'an ithal ağırlıklı olarak bitkisel deterjanlardır.
koltuk temizleme menderes
halı koltuk yıkama
koltuk temizliği

Perde Temizliği

Perde yıkama hizmetimiz el değmeden makine sistemleriyle yıkanmaktadır. Stor perde, zebra perde, tül perde, kadife perde gibi tüm model ve çeşitlerdeki perdeleriniz evinizden alınır ve temizleme işleminden sonra evinize ücretsiz servis ile bırakılır.
stor perde temizleme

Cumaovası Menderes Temizlik Hizmetleri Verdiğimiz Bölgeler

  • Gümüldür
  • Değirmendere
  • Görece
  • Kısık Sanayi Sitesi
  • Özdere
  • Tekeli ve Tüm Menderes
Bilgi Almak İçin Tıklayın