0232 228 55 33
siltem3535@gmail.com
Ücretsiz Servis - Garantili Temizlik Randevu Al

Halı Temizleme Balçova Koltuk Yıkama Hizmeti

İzmir Balçova'da ücretsiz servisimiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yüksek yıkama kapasiteli ve tam donanımlı halı yıkama fabrikamız ile halıları en iyi şekilde yıkamaya alıyor, tertemiz olarak evlere, iş yerlerine teslim ediyoruz.

Balçova ilçesinde çeşitli adreslerden toplanan halılar halı temizleme fabrikamıza gönderilmekte ve detaylı temizlenmesi için çeşitlerine göre farklı yıkama makinelerine gönderilir.

Balçova Tel: (0232) 278 28 92

balçova halı yıkama fabrikası

Koltuk Yıkama Hizmeti

Balçova koltuk yıkama hizmetimiz devam ediyor, tüm Balçova'nın ilçelerine ücretsiz servis imkanı sağlıyoruz. Kuvvetli leke çıkarıcılar, profesyonel koltuk temizleme deterjanları ile lekesiz koltuklar.
balçova koltuk yıkama
Balçova'da koltuk yıkama firması
koltuk temizliği balçova

Halıların Yıkama Aşaması

Halılar 5000 m2 alanda kurulu fabrkamızda şu şekilde yıkanıyor;

Halıların Tozu Alınır

Fabrikamıza gelen halılarınız, kullanım esnasında içinde birikmiş olan kir, toz, saç, tüy vb. her türlü tozdan son sistem toz alma makinelerimiz sayesinde arındırılır.

Halıların Dezenfekte Aşaması

Özel olarak Almanya’dan ithal ettiğimiz bitkisel ilaçlar ile halılarınız mikroplardan tamamen arındırılır.

Lekelere Özel İşlem

Eğer halınızda çıkmayan ve size kabus olan lekeler varsa korkmayın çare bizde. Halılardan çıkmayan lekeler için özel olarak yine yurt dışından getirttiğimiz leke ilaçlarıyla halılara lokal olarak işlem yapmakta ve halılarınızı lekelerden kurtarmaktayız.

Otomatik Yıkama İşlemi

Son sistem bantlı halı yıkama makinelerimiz sayesinde halılarınız yıkama aşamasına girer. Her cins halıya göre ayrı ayrı işlem yapılır. İşlem sırasında sadece bitkisel deterjanlar kullanılır. Halıların ebat ve boyutlarına göre en 150 litre ile 400 litre arasında su ile durulanır.

Santrifüj (sıkılma) Aşaması

Fabrikamızın son sistem rulo sıkma makinelerinde halılarınızın sıkılma işlemi gerçekleştirilir. Sıkma işlemi sırasında halılarınız hiçbir deformasyona uğramaz. Halılar sıkma işleminin sonucunda nemli olarak makineden çıkar.

Halıların Kurutulması

Yıkama işlemi bittikten sonra fabrikamızda bulunan kapalı asma alanlarına alınır ve burada havalandırılarak kurumaya bırakılır.

Halıların Paketlenmesi

Yukarıda geçen bütün işlemlerden sırayla geçen halılar son olarak kontrol bölümümüze gelir. Burada halılarınızın temizliği ve leke durumu kontrol edilir ve daha sonra halılar uzman personellerimiz tarafından teker teker paketlenir.

''Perde Temizleme''

Perde temizleme Balçova semtinde de devam etmektedir. Stor, zebra, katlamalı perde, kalın perde, kadife pere gibi tüm çeşitli perde yıkama yapmaktayız.
perde temizliği
halı yıkama balçova

Balçova Hizmet Bölgelerimiz

Tüm Balçova ve çevre mahallelerine ücretsiz servisimiz vardır.
 • Fevziçakmak Mahallesi
 • Korutürk
 • Teleferik
 • Onur Mahallesi
 • Eğitim Mahallesi
 • Çetin Emeç
 • İnciraltı
 • Bahçelerarası Mahallesi
 • Eğitim Mahallesi
 • Üç Kuyular
 • Tüm Balçova Semtleri

Bilgi Almak İçin Tıklayın