0232 228 55 33
siltem3535@gmail.com
Ücretsiz Servis - Garantili Temizlik Randevu Al

Halı Yıkama Gaziemir Koltuk Temizleme Hizmeti

Karabağlar ve Gaziemir Fabrikamızda el halısı ve makine halısı yıkama hizmeti vermekteyiz, ayrıca stor perde temizliği için iletişime geçiniz.

Siltem fabrikamız 5000 m2 alan üzerine kurulu olup son sistem makineler ve güler yüzlü personellerimizle Gaziemir halı temizleme şubesi olarak hizmet vermekteyiz.

 

İzmir’in en büyük halı yıkama fabrikası olarak 30 yıldır 12 şubemiz ile halı temizleme sektörün en iyisi olmaktan gurur duymaktayız. Ayrıca koltuk yıkama hizmetimizde kullandığımız makineler güçlü sanayi tipi temizlik makineleridir.

 

Gaziemir halı yıkama şubemizde halınızın cinsi ne olursa olsun nepal, el dokuması, makine halısı, step halı, yorgan ya da battaniye hepsi cinsine göre ayrılarak özel şekilde zarar görmeden temizlenmektedir. Halı ve koltuk temizleme için kullandığımız şampuanlar bitkiseldir.
gaziemir
gaziemir

Gaziemir Şube: (0232) 228 55 33

Koltuk Yıkama Gaziemir

Uzman temizlik personellerimiz sayesinde her çeşit oturma gurubu, çekyat ve koltuk takımlarınız profesyonel makinelerle yıkanmaktadır.
gaziemir koltuk yıkama
gaziemir halı koltuk
gaziemir koltuk temizliği

Perde Temizleme Hizmeti

Her türlü perde modelleriniz yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkanmaktadır.

Stor perde, zebra perde, tül perde, katlamalı, jaluzi, kadife gibi tüm perde model ve çeşitleri itinalı bir şekilde yıkanmaktadır. Lütfen iletişime geçiniz.

Bilgi Almak İçin Tıklayın